Home > Сільська влада > Хотіли децентралізацію, отримали – узурпацію. Звернення Дзензелівської сільської ради з приводу адміністративно-територіальної реформи.

Хотіли децентралізацію, отримали – узурпацію. Звернення Дзензелівської сільської ради з приводу адміністративно-територіальної реформи.

region_map_ukrРозглянувши питання проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи на сесії сільської ради 11 березня 2015 року, Дзензелівська сільська рада заявляє:

Метою цієї реформи є  звільнення  української землі від українців, оскільки вона не ставить за мету збільшення чисельності сільського населення через забезпечення привабливих умов господарювання, а також повного задоволення соціально культурних потреб селян.

Натомість ми бачимо просте укрупнення сіл і зміну податкової політики, які нічого селянам не дадуть. Внаслідок такої реформи район перетвориться у велике Жолудькове, чого і прагне нинішня кримінальна влада. Хто буде жити в селі, де немає школи, бібліотеки, будинку культури, сільради і навіть ФАПу?

Влада майже рік годує нас обіцянками реформ і покращення, а насправді перетворила переважну більшість українців в жебраків, збагачуючись сама.

Ми не проти реформ і навіть укрупнення сіл, але:

Повинна бути сформульована чітка мета і шляхи її досягнення;

Це повинно робитись добровільно і знизу.

А перш ніж укрупнювати села повинні бути влаштовані зручні і якісні шляхи сполучення між ними, а також вирішені організаційні питання сполучення людей між селами і налагодження між ними сучасного звʼязку.

Звертаємось до районної ради і всіх сільських рад Маньківського району ні в якому разі не проводити цю реформу в такому вигляді, як пропонує влада – тим самим знищуючи самих себе. Натомість пропонуємо створити в районі спеціальну комісію з фахівців і почати працювати над майбутнім нашого району.

 

Заява прийнята на сесії сільської ради 11 березня 2015 року одноголосно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

TOP