Home > Історія > 2012 (7520) рік. Що означає рік в дужках

2012 (7520) рік. Що означає рік в дужках

В наших публікаціях поряд з роком від Різдва Хрестовогостоїть інший рік. Що він означає?

Якщо від числа 7520 відняти 2012 (рік від народженняІсуса Хреста), то будемо мати число 5508. 5508 рік до н.е. є у християнськійтрадиції загальноприйнятою датою „сотворення світу”.Саме від цієї дати ведевідлік Нестор-літописець. В цей рік відбулося духовне зачаття першогоарійського етносу.

Бачення еволюції людського роду, ґрунтоване наархеологічних відкриттях другої половини ХХ століття, дозволяє відповісти назапитання, хто ж такі арії в широкому сенсі цього слова. Арії – це передовалінія розвитку людського роду, це авангард його еволюційного зростання.

Арійська раса, народилася на території ПівнічногоНадчорномор`я, фактично, на землі сучасної України. Тому саме Україна єбатьківщиною арійських (індоєвропейських) мов. У цьому доволі ізольованому«расотворчому казані» нова раса сформувала цивілізацію, яку нині називаютьАрійською або Трипільською (за назвою Трипільської археологічної культури). Приблизнов центрі цієї цивілізації знаходиться Дзензелівка.

Це було 5508 року до н.е, від цієї дати і ведетьсятрадиційне українське (слов`янське) літочислення („від сотворення арійськогосвіту”, „від Трипілля”, „за слов’янським календарем”).

Сонцебіг (Трипільська сварга) – знак Центру, навколоякого обертається світ. Чотири козероги символізують мирну працю, а такожсолідарну взаємодію чотирьох верств українського суспільства: мудреців, воїнів,бізнесменів і спеціалістів. Зовнішнє коло означає божественний захистукраїнського Ладу від зовнішнього хаосу. Цей вишуканий, мистецьки досконалийсимвол археологи датують серединою 6 тис. до н. е. Під знаком Сварги наші предки7500 років тому здійснили попередній цивілізаційний Перехід – до хліборобства ітваринництва, до Трипільської цивілізації. Тому Сварга несе надпотужнуенергетику творення нового.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

TOP