Home > Історія | Різне | Сільська влада > Увага! В Дзензелівці були помічені порушення передвиборчої агітації.

Увага! В Дзензелівці були помічені порушення передвиборчої агітації.

5338A001-65DA-420B-8DD3-E23DFCFC433C_mw1024_s_nА саме:

-ЗАСТОСУВАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО РЕСУРСУ
(Незаконна участь посадових та службових осіб у передвиборчій агітації, розміщення агітаційних матеріалів в приміщеннях навчальних закладів/використання приміщень навчальних закладів для агітації)

– Застосування чорного PR та завідомо неправдивої інформації у передвиборчій агітації
– Незаконне оприлюднення результатів опитування громадської думки
– Непрямий підкуп виборців

 Громадянська мережа ОПОРА надає консультації виборцям і активним громадянам щодо механізмів захисту їхніх виборчих прав.
Звернувшись за номером
(044)221-44-06 та (094)821-44-06
,
громадяни отримають вичерпну інформацію про зміну місця голосування, внесення до списку виборців, реалізацію виборчих прав осіб із обмеженими фізичними можливостями, а також проконсультуватися щодо фіксації порушень виборчого законодавства. Задокументовані порушення вноситимуться на Мапу порушень “Парламентські вибори 2014” (http://map.oporaua.org/).

Також експерти консультуватимуть громадян щодо фіксації порушень виборчого законодавства і звернення до відповідних органів для протидії незаконним діям або бездіяльності посадових осіб, суб’єктів виборчого процесу і громадян.

Comments:3

Leave a Reply
 1. Відповіcти voldemar 14/10/28

  На сайті Громадянської мережі ОПОРА (а саме згідно посилання саме на нього оприлюднена інформація) відсутні будь-які дані щодо вищевказаних порушень.

  • Відповіcти tiny-bird 14/11/03

   В даний публікації інформація надється із слів чисельних свідків, але велика проблема в тому, що вони не хочуть давати письмові покази. А посилання тут наконтакти ОПОРИ, а не на порушення.

 2. Відповіcти voldemar 14/11/05

  немає заяв/показів – немає порушень.
  розказувати всі майстри….

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

TOP