Home > Видатні дзензеляни > СПАСИБІ ВАМ, ДОБРІ ЛЮДИ!

СПАСИБІ ВАМ, ДОБРІ ЛЮДИ!

thumb_18035_news_m Як відомо, біда приходить зненацька.

Наш син Богдан добросовісно відслужив установлений законом термін у рядах Збройних сил України, і всі ми з нетерпінням чекали його повернення в рідну домівку.
Однак наша Вітчизна опинилася в небезпеці,і першою по військовій тривозі було піднято 72-гу артилерійску бригаду Білої Церкви, у якій служив наш син. З 8-го березня 2014 року їхня бригада знаходилася в зоні АТО.
Але війна є війна. Того трагічного ранку 11 липня зі сторони Росії їхній підрозділ було розстріляно з установки «Град». Багато солдатів отримали поранення, і серед них, на превеликий жаль, був і наш Богдан. Його терміново було евакуйовано літаком у Львівський війсковий госпіталь. Наш син і нині перебуває там. У нас немає слів, щоб описати горе, передати біль безсонних ночей.
На щастя, світ не без добрих людей. І саме вони, прості і водночас благородні співвітчизники, підтримували нас у важку хвилину як морально, так і матеріально.
Від імені нашої родини висловлюємо подяку Маньківському вузлу поштового зв’язку, жителям села Дзензелівка і багатьом жителям селища Маньківка, які допомогли нам фінансовими внесками, що підуть на подальшу реабілітацію нашого Богдана. Спасибі вам, добрі люди. Хай Бог оберігає вас від усяких негараздів і дарує благополуччя вашим родинам. Миру й добра вашим сім’ям.

                                                       З вдячністю сім’я Іващуків зі смт. Маньківка.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Trackbacks:0

Listed below are links to weblogs that reference
СПАСИБІ ВАМ, ДОБРІ ЛЮДИ! from Дзензелівка - головна сторінка
TOP