Home > Спорт, здоров’я > Футбольний турнір пам’яті О.П. Лисенка (є відео)

Футбольний турнір пам’яті О.П. Лисенка (є відео)

DSC01483     3 травня 2013 року в Дзензелівці на центральному стадіоні відбувся другий турнір з футболу на   кубок пам’яті Олега Петровича Лисенка. Спонсором турніру, який буде проводитись щороку, є родина Лисенків. Цього року в турнірі взяло участь три команди:  с. Дзензелівки, с. Іваньок і смт. Маньківки.

Гра виявилась цікавою та інтрига трималася до останньої хвилини. В першому матчі команди с. Дзензелівки і смт. Маньківки зіграли внічию 0 : 0. В другому таймі перевага Маньківчан була відчутною, але Дзензеляни вистояли. А їхній воротар О.Король взяв 11 метровий удар. В другому матчі зустрічалися команди Маньківки та Іваньок. Перемогли Маньківчани 3 : 1. Отже, в останньому матчі, для здобуття кубка господарям турніру потрібно було перемагати або з різницею в три м’ячі, або з різницею в два м’ячі,  але при цьому забивати чотири м’ячі і більше. В першому таймі перевага Дзензелян була беззаперечна. Було створено не менше п’яти 100 відсоткових гольових  моментів. Але м’яч лише одного разу побував в воротах команди Іваньок. Відзначився М.Горщинський. В другому таймі Дзензеляни досить швидко забили ще два голи. Відзначилися В.Сірченко і О.Семченко. Але потім Іванчани відіграли два м’ячі. Рахунок став 3 : 2. Напруга досягла найвищої точки і трималася до останньої хвилини. І саме на останній хвилині М.Горщинський забив четвертий гол, – і це дало змогу команді Дзензелівки виграти матч в Іваньок з рахунком 4 : 2, і турнір в цілому.

Представник родини Лисенків О.А.Кушим вручив кубок пам’яті О.П.Лисенка команді с. Дзензелівки.