Home > Сільська влада > Дзензелівська влада вирішує…

Дзензелівська влада вирішує…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA7 листопада 2013 року відбулася 35 сесія сільської ради 6 скликання.

 

 

 

 

 

 

На сесії були присутні 10 депутатів з 16, це:

Безпалько Н.Л.

Бондар С.С.

Візір М.В.

Дудник Ю.П.

Забейда Л.А.

Заворітній О.В.

Лиса С.Г.

Мальований А.В.

Михайленко Л.Д.

Самойленко Ю.П.

Вели сесію сільський голова Букань В.Г. і секретар с.р. Михайленко Л.Д.

У вступному слові сільський голова поінформував, що бюджет 10 місяців (надходження до бюджету) виконано на 101,025 %.

Сесія розглянула внесення змін до рішення сільської ради про сільський бюджет на 2013 рік.

Зокрема на районну програму охорони правопорядку з сільського бюджету виділено 1500 грн. Один депутат проголосував проти цього рішення.

Сесія вирішила внести зміни до штатного розкладу дитячого навчального закладу „Колобок“. Розклад доповнився  (0,125 ставки – 2 години на тиждень) вчителем англійської мови в вигляді гурткової роботи. Один депутат утримався при прийнятті цього рішення.

З фонду розвитку сільського бюджету виділено   6000 грн. для придбання комп’ютера для дитячого навчального закладу „Колобок“. Рішення прийнято одностайно.

Сесія   внесла зміни до рішення сільської ради про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки викликані зміною законодавства. Зараз рішення виглядає таким чином:

„Встановити ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з 2014 року за 1 кв. метр житлової площі об’єкта нерухомості у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року:

–  для квартири /квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, житлового будинку/будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів та різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку , сумарна житлова площа яких не перевищує 740 кв. метрів в розмірі 0,1 відсотка;

–  для квартири /квартир, житлова площа яких  перевищує 240 кв. метрів, житлового будинку/будинків, житлова площа яких  перевищує 500 кв. метрів та різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку , сумарна житлова площа яких  перевищує 740 кв. метрів в розмірі 2,7 відсотка;

База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку, зменшується:

–  для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів;

– для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 250 кв. метрів;

– у разі перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток – на 370 кв. метрів.“

Рішення прийняте одностайно.

Сесія одностайно прийняла рішення про  надання матеріальної допомоги сільському голові в розмірі окладу. (Оклад сільського голови складає 2328 грн.)

Створено комісію сільської ради з 5 осіб для безкоштовної передачі  будинку  у   власність Дзензелівської церкви Московського патріархату (площа 98,5 м.кв.) у складі:

Левченко О.В. –  депутат сільської ради, голова комісії;

Гутенко О.В. – староста церкви.

Король Л.О. – бухгалтер сільської ради;

Лиса С.Г.  – депутат сільської ради;

Мальований М.В. –  депутат сільської ради;

З питань землекористування – були розглянуті 6 заяв дзензелян про припинення оренди і надання в оренду земельних ділянок які були одноголосно задоволені.

 

Comments:1

Leave a Reply
  1. Відповіcти voldemar 13/11/14

    І знову матеріальна допомога сільському голові… За які заслуги, цікаво? Може відремонтовано дороги?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

TOP