Home > Спорт, здоров’я > Бойовий гопак в Дзензелівці

Бойовий гопак в Дзензелівці

25 липня 2010 року в Дзензелівку завітали козаки з Бойового гопака на чолі з засновником цього бойового мистецтва Пилатом Володимиром Степановичем. На центральному стадіоні села вони провели показові виступи а також козацькі забави за участю як козаків так і дзензелян. Вперше на Черкащині школа бойового гопака проводила навчально-вишкільний семінар в сусідньому селі Молодецьке. Пройшов вишкіл на семінарі та успішно склав іспити і єдиний учасник семінару з Черкащини – дзензелянин Семченко Олександр Олександрович. 

Бойовий Гопак – це система гармонійного розвитку особистості. Це бойове мистецтво передбачає, окрім спортивної підготовки, ще й володіння традиційною зброєю, обов’язково спів, гру на музичних інструментах, ораторське мистецтво, написання віршів, вивчення кількох мов. Особлива увага приділяється розвитку розумових та духовних якостей особистості. Усі зусилля скеровуються на відродження типу воїна, який був в Україні за Козацької доби.

Козаки з Бойового Гопака разом з дзензелянами. Дзензелівка. Центральний стадіон. 25 липня 2010 року. Фото П. Лисого.

Показові виступи виконують Артем Бакала і Катерина Шамайко. Дзензелівка. Центральний стадіон. 25 липня 2010 року. Фото П.Лисого.


Козацькі забави. Бій півнів. Не поступається досвідченому козакові Євгену Дідику дзензелянин Олександр Олексієнко. Дзензелівка. Центральний стадіон. 25 липня 2010 року. Фото П.Лисого.

Козацькі забави. Стрільбу з лука виконує Михайло Хован. Стріла вразить ціль, адже поруч досвідчений козак І.В.Кобзар. Дзензелівка. Центральний стадіон. 25 липня 2010 року. Фото С.Дишлюка.


Козацькі забави. Спис метає дзензелянин Роман Бурсак. Дзензелівка. Центральний стадіон. 25 липня 2010 року. Фото С.Дишлюка.

Олександр Семченко з сестричкою Вікторією. Затишно на руках у справжнього козака. Їхні предки були реєстровими козаками в Уманському полку війська Богдана Хмельницького 1648 року. Дзензелівка. Центральний стадіон. 25 липня 2010 року. Фото П.Лисого.

Засновник і Верховний Учитель Бойового Гопака, Президент Міжнародної Федерації Бойового Гопака Володимир Степанович Пилат. Праворуч від нього Ю.Циган та Ю.Дудник. Дзензелівка. Цертральний стадіон. 25 липня 2010 року. Фото С.Дишлюка.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

TOP