Home > Спорт, здоров’я > Дзензелівка знову найспортивніше село району

Дзензелівка знову найспортивніше село району

20 лютого 2011року в Маньківці відбулися фінальні змагання Маньківського району„Найспортивніше село 2011 року”. В фіналі брали участь команди 8 сіл – Багви, Вікторівки, Дзензелівки, Іваньок, Кищенець, Молодецького, Рогів, Русалівки.Поза конкурсом виступала команда с.м.т. Маньківка.

Змагання проходили з 10 видів спорту.

• Шахи – один учасник школяр, одиндорослий.
  • Шашки – один учасник школяр, одиндорослий.
  • Дартс і кегельбан – дві школярки,дві дорослі жінки.
  • Футбол (жонглювання) – троєшколярів.
  • Гирьовий спорт – двоє дорослих.
  • Стрільба з пневматичної гвинтівки– двоє школярів , двоє дорослих.
  • Підтягування на перекладині –п’ятеро школярів.
  • Баскетбол (кидання м’яча з 7метрової відмітки) – троє школярів і троє дорослих.
  • Настільний теніс – один школяр,один дорослий.
  • Армреслінг – троє дорослих.
  • Спортивна сім’я – батько, мати ідитина до 10 років.

Вкотре за останні роки звання „Найспортивнішесело” району виборола команда Дзензелівки іотримала грошову винагороду в розмірі 1500 грн.:

• з футболу Дзензелівка виборола 1місце;
  • з шахів і армреслінгу 2 місце;
  • з дартсу і кегельбану, гирьовогоспорту, баскетболу 3 місце.

Цього виявилосьдостатньо, щоб за сумою місць перемогти.

В особистих заліках:
  • перше місце здобули – Букань Л.В.– дартс і кегельбан, Дудник В.С. – футбол (жонглювання), Гончарук І.Г. –підтягування на перекладині, Безпалько Сергій Юрійович – баскетбол (кидання з 7метрової відмітки);
  • друге місце здобули – ЩербатенкоК.А. – шахи, Семченко О.О. – шахи, Драюк А.О. – шашки, Козлов М.С. – настільнийтеніс;
  • третє місце здобули – Лисий В.В. – футбол (жонглювання), Мальцев В.М. – підтягування на перекладині.

Переможцям і призерам в особистих заліках вручені грамоти і медаліНа змаганняхдзензелянами було показано ряд високих результатів. Так Дудник В.С. жонглювавм’ячем 190 разів за одну хвилину, Безпалько С.Ю. показав 100% результат вбаскетболі (кидання з 7 метрової відмітки) а також 104 рази підняв дві гирівагою по 16 кг.Перевершила також всі сподівання команда з армреслінгу Візір В.М., ПавленкоС.А., Сивачук М.С., хоча й посіла друге місце.